bebekbakbes

Bebek Bakımı ve Beslenmesi

Ara 29 • Çocuklarda Beslenme • 2096 Görüntülenme • Yorum Yapılmamış

Diğer memeli canlıların yavruları doğar doğmaz ayağa kalkar ve yürür. İnsan yavrusunun ayağa kalkabilmesi için ortalama bir yıllık zahmetli ve yoğun bir bakıma gereksinimi vardır. Bu nedenle bebeğiniz sahip olduğu yetenekler açısından dünyanın en ilkel canlısıdır. O’nun her hareketinden anlamlı bir sonuç çıkarmaya çalışmayın. Daima sakin ve yumuşak olun.

Siz ne kadar sakin ve rahat olursanız bebeğinizde o denli rahat ve sakin olur. Ağlaması sizi üzmesin. Bir süre sonra
hangi ağlamanın ne anlama geldiğini rahatlıkla sezebilir ve çoğu kez bir sorunu olmadan da ağladığını anlarsınız.

Dünyadaki tüm diğer anne ve babalar gibi sizlerde canınızdan çok sevdiğiniz yavrunuza en iyi şeyleri vermek ister ve bunun için gayret gösterirsiniz. Bu uğurda hiçbir özveriden kaçınmazsınız. Tüm bilim dallarında olduğu gibi tıpta da her yıl olağan üstü değişiklikler ve yenilikler olmaktadır. Yüzyılımızda gerçekleşen bu değişiklikleri tek başına öğrenmek ve uygulamak artık mümkün değildir. Bu nedenle konunun uzmanları sizlere yardımcı olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda tüm bilgi birikimini ve gayretini sizlerin daha iyi sağlık hizmetini alabilmenize adayan biri olarak diyorum ki, “Medical Park Ankara Hastanesi olarak, hemen yanı başınızda bir dostunuzun bulunduğunu unutmayın. Bu güzel yolculukta en zor anlarınızda sizin yanınızda olacağımızdan emin olun.”

Yolunuz sevgiyle ve sağlıkla aydınlık olsun.

Prof. Dr. Musa Kazım Çağlar – Medical Park Ankara Hastanesi

Facebook hesabı ile yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

« »